Gishtin e mesit lart dhe pa rrip sigurimi/ S’ndalet kryegjyqtarja e Elbasanit

admin

Në një kohë kur ka nisur hetimi disiplinor ndaj kryegjyqtares së Elbasanit Enkeleda Kapedani, të tjera video kanë dalë në dritë.Në videot e publikuara së fundmi në rrjetet social shfaqet kryegjyqtarja duke bërë “paradë mode”.

Një ditë më parë Inspektori i Lartë i Drejtësisë, Artur Metani, urdhëroi nisjen e hetimit disiplinor ndaj kryetares së Gjykatës së Elbasanit, pas disa videove të postuara në rrjetin social “TikTok” të Enkeleda Kapedanit.

Ndërkohë kryegjyqtarja u shpreh se nuk ka asnjë përgjigje lidhur me nisjen e hetimeve nga ILD, ndërsa theksoi se nuk e di se kush i ka shpërndarë videot,

Komento

Next Post

Çfarë ndodhi? Rama bën lëvizjen e papritur, braktis Asamblenë e PS dhe niset urgjent në Turqi

Pasditen e sotme në orën 17:30 do të zhvillohet online Asambleja  Kombëtare e Partisë  Socialiste.Kjo mbledhje vjen  pas rezultatit të zgjedhjeve  parlamentare të 25 prillit, ku pritet që strukturat vendore të PS të hyjnë në një proces elektoral  të brendshëm, pasi synohet që  të  evidentohen  ata që punuan  për partinë […]