Flet djali Rames tregon sesi ndjehet kur grupe te…

admin

Djali i kryeministrit, Greg Rama na ka treguar se ndihet në siklet kur grupe të rinjsh që duan muzikë në mesnatë thërrasin “Rama ik”.


Gregu u shpreh se jetojmë në demokraci dhe se të gjithë kanë të drejtë të shprehin mendimin e tyre. 
“Nuk më vjen mirë, por duhet ta pranojmë që jemi në demokraci, këtë ja them edhe vetes edhe shokëve të mi. Mendimi është i lirë dhe i respektoj”, tregon Gregu.

Next Post

Edi