Festojnë ditëlindjen në të njëjtën ditë, ja sa vjeç bën sot Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj

admin

Moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj, festojnë sot ditëlindjen e tyre.

Arbana feston sot 38-vjetorin e lindjes, ndërsa Eduarti 34-vjetorin, ndërkohë që 7 Maji është padyshim një prej datave më të rëndësishme në vitin e tyre kalendarik.Moderatorja si rrallëherë ka ndarë dhe një foto intime me partnerin e saj, teksa shihet duke u puthur në buzë, ndërkohë që i shkruan: Gëzuar ditëlindjen shpirti im, çfarë fati të ndash ditën e lindjes dhe çdo ditë tjetër me ty, jam e bekuar, të dua! 

Komento

Next Post

Edi