Ermal Mamaqi përballet me të papriturën në mes të plazhit plas…

admin

Moderatori dhe aktori i njohur Ermal Mamaqi ka rrëfyer një ndodhi me të cilën është përballur në Durrës.Bëhet fjalë për dy djem të cilët janë zënë me grushta.Sipas tij njëri po hynte në det kurse tjetri po dilte.Mes tyre ka plasur grushti për shkak se njëri prej tyre ka lagur tjetrin. Ndërkohë njerëzit bënin foto e video.

“Histori plazhi pa femra. Dy djem në det. Njëri po dilte, tjetri po hynte. Kërciti grushti. Donin të mbysnin njëri-tjetrin. Asyeja ishte se njëri lagu tjetrin. U rrahën keq. Njëri, ai që u rrah më shumë, u betua se do ta vriste këtë tjetrin që u rrah më pak. Të tjerët bënë foto dhe video. Mesa duket të dy ishin brenda në det për t’u larë, por njëri nuk donte të lagej. Dhe kështu fillon një tjetër histori pretendente për të hapur lajmet në Shqipëri. Histori e shkurtër e jetuar nga unë në Durrës”, tregon Ermali ndër të tjera.

Next Post

Dhimbje e madhe në familjen shqipëtare, humbën jetën 4 anëtarë para pak orëve

Dhimbje e madhe në këtë familje shqipëtare, humbën jetën 4 anëtarë para pak orëve Një aksident ka ndodhur gjatë orëve të pasdites së sotme.Sipas informacit paraprak mësohet se si pasojë e këtij aksidenti 6 persona kanë mbetur të pl gosur, dy prej të cilëve janë në gjendje të rëndë.Me dije […]