E Mbani Mend Ema Ndojën Që Sfidoi Realitetin Komunist? Ja Si Duket Tani Aktorja

admin

Ema Ndoja ka qënë një aktore e suksesshme në fundvitet e `80-tes me një numër filmash që nga periudha kohore 1985 deri 1990.Edhe pse luajti pak role, Ema ka lënë gjurmë në kujtesën e publikut.Ema spikati jo vetëm për talentin si aktore, por edhe për stilin e guximshëm,

flokët e shkurtër, daljet me rroba banje, që jo shumë vajza i merrnin përsipër në ato vite.Dhe së fundmi ka qënë Erla Mëhilli që ka postuar disa foto duke na treguar se si duket aktorja pas shumë vitesh.Ajo ka publikuar disa foto me aktoren në një event në Korçë, duke tërhequr vëmendjen e të gjithë të pranishmëve.
Prej shumë kohësh Ema jeton në Gjermani dhe pavarësisht kalimit të viteve, ajo vazhdon të mbetet një femër shumë e bukur dhe elegante.

Next Post

Edi