E FUNDIT/ Bëhuni gati: Më në fùnd një lajm i mirë nga ambasadorja Amerikane

admin

“Lajm i mirë për amerikanët që të duan të vijnë”/ Ambasadorja Kim: CDC fut Shqipërinë te vendet me nivel të ùlët rrèziku nga Covìd-19Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim, në një status në twitter, shkruan se Shqipëria ka kaluar rrèzikut nga koronavìrusi, duke u futur te vendet me rrèzik të ùlët.

Ambasadorja Kim thekson se nga 7 qershori CDC e ka futur Shqipërinë te vendet me nivel të ùlët të Covìd-19. “Që nga 7 qershori, CDC e ka futur Shqipërinë si një vend me “Nivel 1: Niveli i ùlët i Covid-19”. Ky është një lajm i mirë për amerikanët, që dëshirojnë të udhëtojnë në Shqipëri për argëtim ose biznes. Shikoni bashkangjitur për rekomandimet e CDC”, shkruan ambasadorja Kim.

Next Post

Befason Kreshnik Spahiu, zbardh bisedën telefonike nga Washingtoni dhe paralajmëron arrestimin e Monika Kryemadhit

Ndërsa Lulzim Basha është i detyruar të shfaqet sërish nëpër ekrane pas humbjes në 25 prilli, pasi duhet të mbajë drejtimin e PD-së, aleatja e tij kryesore Monika Kryemadhi, është zhdukur pa gjurmë. Ajo dha veç një deklaratë më 25 prill, kur tha se LSI kishte fituar dhjetëra deputetë, doli […]