Donaldi harron Boren ja se cfar ndodh brenda shtepis se big brother

admin

Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj ditët e fundit janë përfolur për një pëlqim mes tyre, pasi dyshja po qëndrojnë shumë afër njëri- tjetrit në shtëpinë e “Big Brother Vip”.Dyshja janë

pothuajse gjithë kohës pranë njëri-tjetrit, duke biseduar e duke u prekur në shenjë flirtimi. Mbrëmjën e djeshme Beatrix dhe Donaldi kanë përfunduar duke bërë dush bashkë, ku teksa lahen nuk mungojnë prekjet e flirtimet.Donaldi në imazhe shihet se e ndihmon Beatrixin të lahet, duke i fërkuar shpinën

Next Post

Edi