Berisha merr goditjen e radhes pas Amerikes socialistët marrin këtë vendim…

admin

Sali Berisha nuk do të marrë mandatin e deputetit në muajin shtator.
Amerikanët nuk duan të shohin Saliun deputet në Kuvendin e Ri dhe për këtë arsye i kanë shpallur luftë duke e cilësuar si të korruptuar.


Socialistët do i drejtohen Komisionit dhe do të kërkojnë që atij të mos i jepet mandati në shtator. Tashmë Saliut do t’i ndalohet mandati i ri dhe SPAK-u do të nisë hetimin për pasurinë e tij.

Next Post

Edi Rama flet per projektin e Saimir Tahirit, ja çfare tha sot…

Kryeministri Edi Rama ka folur sot me tone tejet të forta dhe parakajmërimie tr onditëse për Policinë e Shtetit. Sot gjatë fjalës së tij në takimin me drejtues të Policisë së Shtetit, Kryeministri Rama ka kërkuar rikthimin e projektit të Saimir Tahirit që pati shumë sukses , ‘Komisariatin Dixhital’. Rama […]