Bëri namin, Luljeta merr vendimin e papritur në ‘Përputhen’

admin

Konkurrentja e “Përputhen +40”, Luljeta Nallbani ishte e ftuar së fundmi në programin ‘Abc e Pasdites’ ku pohoi për herë të parë se është larguar zyrtarisht nga ‘Përputhen’ dhe ka vendosur që të pushojë këto kohë vere.

Luljeta doli pa një partner dhe e pyetur nëse aktualisht ka një mashkull në jetën e saj ajo tha që nuk ka asnjë në zemër. Madje pohoi se edhe Xhuzepen e takoi për respekt por nuk është për të. 

Komento

Next Post

Tentoi ta përdh unonte, gruaja i pret me t,hikë organin gjenital shefit të saj

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur së fundmi në Spanjë. Një grua është arrestuar pasi i ka prerë organin gjenital shefit të saj.Gruaja u ka thënë policëve se ai tentoi ta përdhunonte kur ata ndodheshin në një bar në qytezën Sant Andreu de la Barca të martën. Vet gruaja telefonoi […]