Antonela surprizon Mevlanin për ditëlindje, ja sa vjeç mbushi ai

admin

Antonela dhe Mevlani duket se tashmë janë të pandashëm. Që pas daljes nga Përputhen dyshja janë parë shpesh herë në shoqërinë e njëri-tjetrit.Së fundi Antonela dhe mevlani kanë surprizuar fansat me vperimin e tyre. Një ditë më parë Mevlani ka qenë i ftuar në emisionin “Top Arena” dhe Antonela i ka befasuar të gjithë teksa afrohet dhe e kap për dore duke e shoqëruar për në skenë.

Duket se dyshja kanë sheshuar të gjitha keqkuptimet që kanë patur me njëri-tjetrin në Përputhen. Mevlan Shaba, një ditë më parë ka festuar 34 vjetorin e lindjes.Antonela është kujdesur që të surprizojë ish konkurrentin e Përputhen në këtë ditë të veçantë për të.I ftuar tek emisioni Top Arena, Antonela ka surprizuar Mevlanin për ditëlindje duke i sjellë një videomesazh nga njeriu më i shtrenjtë.Nëna e Mevlanit e ka uruar të birin, i cili ishte tejet i emocionuar pas surprizës. Nuk kanë munguar as përqafimet mes Mevlanit dhe Antonelës.

Next Post

Arjan Çani: Shqipëria është primitive me njerëz që vijnë erë dhe plehra, BE do tmerrohej nga shqiptarët!

Shqipëria nuk arriti të marrë një datë për konferencën ndërqeveritare. Por përtej konjukturës shohim kryeministri Edi Rama duket sikur nuk arrin të loboj për të marrë një dritë jeshile.Lidhur me këtë fakt gazetari Arian Çani tha në studion e lajmeve të MCN TV se Rama nuk ka nevojë të çelen […]