Alketa Vejsiu ikën nga Shqipëria? Ja në cilin qytet ka ndërmend të jetojë tani

admin

Moderatorja shumë e dashur për publikun Alketa Vejsiu ndodhet prej ditësh larg Shqipërisë. Ajo është në Londër, ku po mendon dhe të zhvendoset.Alketa ka bërë një bisedë me

ndjekësit në rrjete sociale dhe një prej tyre i ka shkruar “Projektet janë rrugës! A po zhvendosesh në Londër me familjen tënde? Keni një kohë të gjatë këtu”.Moderatorja nuk ka hezituar të japë një përgjigje, duke treguar dhe se çfarë e lidh me Londrën. Ajo ka treguar se po punon atje për sezonin e ri televiziv, ndërsa vajza e saj po kryen studimet.

Next Post

Ambasadorja Kim ben takim urgjent me Bashën

Ambasadorja Y. Kım takohet me kryetarın e Partısē Demokratıke, L.Basha nē orēn 16:00. Mēsohet se kētē pasdıte, Kım deshte paraqıtur sērısh nē selınē blu me kryedemokratın, kur kanē kaluar mē shumē e dy muaj nga takımı ı fundıt me Bashēn. Nuk dıhet ende se pēr çfarē do tē bısedojnē Kım […]