Keto pilula jan mjaft te demshme per shendetin

admin

Omeprazol besohet të jetë një mbrojtës stomaku, por nuk është kështu. Kjo tabletë pengon procesin e tretjes normale.Me sa duket, omeprazoli atrofizon prodhimin e acidit gastrit në trupin tonë. Ne duhet të kujtojmë se acidi gastrit është thelbësor për tretjen e ushqimit, sepse është ai që merr përgjegjësinë për të […]

Rama që në mëngjes merr mesazhin e bukur nga Amerika, kërkohet…

admin

Derek Chollet, këshilltari special i Sekretarit Amerikan ka vlerësuar maksimalisht punën e bërë gjatë 8 viteve nga Kryeministri Edi Rama. Kreu i qeverisë shqiptare ditën e sotme ka marrë një mesazh vlerësues nga sekretari Chollet. “Ne nuk jemi pjesë e BE-së, por ju themi liderëve europianë fjalën tonë për këtë çështje. […]

Ngjarje rend !! Babai kërkon të shesë vajzën për…

admin

Në Afganistan, vetëm 5% e familjeve kanë ushqim të mjaftueshëm për të ngrënë çdo ditë, ndërsa më shumë se gjysma e popullsisë është e uritur. Prindërit i shesin vajzat e mitura për bukën e gojës dhe askush nuk i ndalon.Së fundmi, Protothema greke, ka publikuar historinë tronditëse të një familjeje.Ai […]

Ngjarje rend ne policin e shtetit qe tronditi opinionin publik

admin

Një skandal i vërtetë është zbuluar në Sarandë, ku kryeinspektori i Komisariatit të qytetit ka rënë në pranga pasi ka kryer marrëdhënie seksuale me një të mitur e cila shfrytëzohej për prostitucion. Në një njoftim për mediat SHÇBA bën me dije se është vënë në pranga edhe S.K., 62 vjeç […]