Plas keq në politikën shqiptare, kërcasin p.rangat

admin

Analisti i njohur Frrok Çupi ka lëshuar “b.ombën’ në emisionin Breaking në Top News, duke deklaruar se Sali Berisha do a.rrestohet nga prokuroria e posaçme, SPAK përpara mbajtjes së Kuvendit të shpallur prej tij më 11 dhjetor. “Mendoj se nga data 8 dhjetor Sali Berisha do jetë në b.urg, i […]

Burri masakron bashkëshorten, vetëdorëzohet në polici

admin

Një ngjarje tragjike ka ndodhur, Një 49-vjeçar me origjinë armene, me banim në Selanik ka vrarë me thikë bashkëshorten e tij. Ngjarja është shënuar mbrëmjen e kaluar, shkruajnë mediat e vendit helen. Sakaq, pas vrasjes, burri ka shkuar vetëm në polici dhe ka treguar se ka kryer krimin.

Donaldi harron Boren ja se cfar ndodh brenda shtepis se big brother

admin

Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj ditët e fundit janë përfolur për një pëlqim mes tyre, pasi dyshja po qëndrojnë shumë afër njëri- tjetrit në shtëpinë e “Big Brother Vip”.Dyshja janë pothuajse gjithë kohës pranë njëri-tjetrit, duke biseduar e duke u prekur në shenjë flirtimi. Mbrëmjën e djeshme Beatrix dhe Donaldi […]